Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Pozioma 4, 15-558 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Archiwum wydarzeń

PISZEMY BAJKI - WARSZTATY W BIAŁYMSTOKU

21.07.2017

14:50

Joanna

8220 lipca w Hufcu Pracy w Białymstoku odbyły się warsztaty pisania bajek. Dzieci spędzające wkacje w świetlicy środowiskowej, zapoznały się z konwencją bajki, poznały rodzaje bajek i sposoby ich pisania.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH

20.07.2017

10:25

Joanna

82Wakacje w Hufcu Pracy w Białymstoku nadal trwają. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Tym samym, 18 czerwca uczestnicy świetlicy środowiskowej wzięli udział w zawodach sportowych. Zaliczyli slalom piłkarski, bieg na czas, podbijanie piłki rakietką i turniej w piłkarzyki.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WYSOKIE MAZOWIECKIE: DOKUMENTACJA POSZUKUJĄCEGO PRACY

20.07.2017

10:06

Joanna

82Wakacje są dla młodych ludzi doskonałą okazją na podreperowanie swojego budżetu oraz zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych. Jest to również dobry czas na znalezienie pracy m.in. w budownictwie, rolnictwie oraz turystyce nie tylko dla młodzieży, ale również dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAMBRÓW: WSZYSTKO O SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI

19.07.2017

09:59

Joanna

82Tajniki skutecznej komunikacji poznawali uczestnicy zajęć, które miały miejsce 18 lipca w Młodzieżowym Centrum Kariery w Zambrowie. Spotkanie odbyło się w ramach utrzymania rezultatów projektu ”OHP jako realizator usług rynku pracy”. Podczas zajęć młodzież mogła dowiedzieć się, że komunikacja to nic innego, jak wymiana informacji między jej uczestnikami.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WAKACYJNE ZAJĘCIA W ZAMBROWSKIM HUFCU PRACY

18.07.2017

13:07

Joanna

82Za nami kolejny już tydzień realizacji programu pt. „Baw się i bądź bezpieczny – wakacje 2017”, przygotowanego przez kadrę HP dla młodzieży i dzieci ze środowiska lokalnego. W ramach przedsięwzięcia uczestnicy mogli aktywnie spędzać czas podczas gry na x-boxie, w twistera, tenisa stołowego, ćwicząc na siłowni, grając w piłkarzyki, układając puzzle.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

PORADNICTWO INDYWIDUALNE W MCIZ W ŁOMŻY

17.07.2017

14:58

Joanna

82Doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Łomży w okresie wakacyjnym prowadzą stałe dyżury w siedzibie CEIPM, podczas których udzielają indywidualnych porad zawodowych w zakresie diagnozy predyspozycji, określania umiejętności, zdolności i zainteresowań.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

HAJNÓWKA: PÓŁMETEK STAŻY ZAWODOWYCH W RAMACH PROJEKTU AA-EFS

17.07.2017

14:07

Joanna

82Młodzieżowe Centrum Kariery w Hajnówce realizuje staże zawodowe dla beneficjentów projektu „Akcja Aktywizacja - EFS”. Przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnicy projektu zostali skierowani do odbywania trzymiesięcznych staży zawodowych na terenie miasta Hajnówka.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAKOŃCZENIE PROGRAMU „BEZPIECZNE LATO W HUFCU PRACY W GRAJEWIE”

14.07.2017

13:30

Tadeusz

bezpieczne lato w hp 1_80W dniu 12.07.2017 r. Hufiec Pracy w Grajewie zakończył program edukacyjno-profilaktyczny „Bezpieczne lato w HP Grajewo”. Uczestnicy na świeżym powietrzu i w dobrych humorach wspólnie spędzali wakacyjny czas. Wychowawcy zorganizowali grilla oraz gry i zabawy z piłką, a także można było pograć w ringo i w badmintona.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WASILKÓW: WAKACJE Z OCHOTNICZYMI HUFCAMI PRACY

14.07.2017

12:38

Tadeusz

wakacje z ochotniczym hufcem pracy 1_80W Ośrodku Szkolenie i Wychowania OHP w Wasilkowie odbywają się obecnie kolonie „Bezpieczne Wakacje” Wasilków 2017 r. Do OSiW przybyła młodzież gimnazjalna z gmin Kolno i Zbójna. Podczas wypoczynku uczestnicy kolonii spotkali się z doradcami zawodowymi CEiPM w Białymstoku, z przedstawicielami straży pożarnej, wyjechali na wycieczkę do Białegostoku m.in. zwiedzali Operę i Filharmonię, Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze oraz stadion Jagiellonii.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

„AKCJA LATO” W KOLNIE

14.07.2017

12:09

Tadeusz

akcja lato w kolnie_80W Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Kolnie z początkiem lipca rozpoczęto realizację „Akcji Lato”. Przedsięwzięcie ma na celu pomóc młodzieży w znalezieniu pracy na wakacje oraz ułatwić wejście na rynek pracy. Daje również możliwość skorzystania z porad indywidualnych, zajęć grupowych, a także uzyskania wsparcia w sporządzeniu CV i listu motywacyjnego.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: BEZPIECZNE WAKACJE 2017

14.07.2017

08:36

Tadeusz

zakonczone bezpieczne wakacje 4_80W Hufcu Pracy w Białymstoku w dniu 12 lipca zakończył się program „Bezpieczne wakacje 2017”. Spotkania w ramach programu trwały 10 dni. Uczestnicy warsztatów poznali zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, w górach i za granicą. Młodzież dowiedziała się, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, przypomniała sobie zasady postępowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu oraz nauczyła się, do kogo należy zwrócić się o pomoc.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

REKRUTACJA DO HUFCA PRACY W SUWAŁKACH

13.07.2017

15:07

Tadeusz

rekrutacja do HP_80W Hufcu Pracy w Suwałkach trwa rekrutacja młodzieży do klasy VII szkoły podstawowej dla dorosłych, gimnazjum z klasami przysposabiającymi do pracy, branżowej szkoły I stopnia oraz rzemieślniczej nauki zawodu. Wychowawcy odwiedzili suwalskie szkoły podstawowe i gimnazja. Przeprowadzili rozmowy z pracownikami socjalnymi MOPS i GOPS, dyrektorami i pedagogami szkół oraz z księżmi suwalskich parafii.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
12345...358

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007