Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Ciepła 40, 15-472 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

MCK OHP dla szkoły Punkty Pośrednictwa Pracy

SPOTKANIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM W ZAMBROWIE

25.01.2018

12:26

Joanna

82Młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna trwające obecnie ferie zimowe wykorzystuje nie tylko na odpoczynek od zajęć i obowiązków szkolnych, ale także na poszukiwanie siebie i planowanie swojej przyszłości edukacyjno-zawodowej. Nie każdy młody człowiek posiada głęboką świadomość swoich zainteresowań, zamiłowań i pasji. Brak samowiedzy utrudnia lub czasem uniemożliwia trafny wybór dalszego kierunku kształcenia.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁOMŻA: GRAMY, BO O ZDROWY UMYSŁ DBAMY!

25.01.2018

12:12

Joanna

82Gry planszowe wracają do łask, a dowodem na to jest zainteresowanie, jakim cieszył się turniej "planszówek" w Hufcu Pracy w Łomży zorganizowany w ramach programu „Aktywne ferie”. Uczestnicy świetlicy mieli okazję zmierzyć się ze sobą w swoich ulubionych grach takich jak np. Monopoly i chińczyk.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

FERIE ZIMOWE 2018 W PPP W BIAŁYMSTOKU

25.01.2018

11:45

Joanna

82Ferie zimowe to nie tylko okazja do wypoczynku, ale również możliwość znalezienia pracy dorywczej na kilka zimowych dni. W tym okresie, lokalna młodzież bardzo aktywnie korzysta z ofert zatrudnienia proponowanych przez Punkt Pośrednictwa Pracy w Białymstoku. Zainteresowani poszukują zajęcia w różnych branżach.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAMBRÓW: KOMPETENCJE CENIONE NA RYNKU PRACY

25.01.2018

11:33

Joanna

82(1)W drugiej połowie stycznia w Młodzieżowym Centrum Kariery w Zambrowie odbyły się zajęcia pt.: ”Kompetencje cenione na rynku pracy”. Ich celem było uświadomienie młodzieży, czym są kompetencje. Prowadząca opowiedziała, jak należy je rozwijać, które z nich są obecnie najbardziej pożądane i cenione przez pracodawców.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

FERIE ZIMOWE W HUFCU PRACY W GRAJEWIE

25.01.2018

11:12

Joanna

82Młodzież, która spędza czas wolny tegorocznych ferii zimowych w miejscu zamieszkania chętnie bierze udział w zajęciach programu „Moje ferie w HP Grajewo”. W świetlicy środowiskowej hufca każdy z uczestników znajduje dla siebie coś interesującego.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BAW SIĘ RAZEM Z NAMI W ZAMBROWIE

25.01.2018

09:59

Joanna

82Kadra Hufca Pracy w Zambrowie na okres ferii zimowych przygotowała program dla młodzieży i dzieci ze środowiska lokalnego pt. „Baw się razem z nami”. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z zasadami bezpiecznego wypoczynku podczas przerwy zimowej, postępowaniem w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa, zdrowia i życia, kształtowaniem odpowiedzialności za innych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: TEATRZYK „CZERWONY KAPTUREK”

25.01.2018

09:49

Joanna

82Rozpoczęły się ferie zimowe. Hufiec Pracy w Białystoku przygotował ciekawą ofertę zagospodarowania czasu wolnego dla dzieci i młodzieży ze środowiska lokalnego. Świetlica środowiskowa zamieniła się w miejsce emocjonujących rozgrywek sportowych, zajęć plastycznych i zabaw integracyjnych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁOMŻA: WYSKOK NA LODOWISKO - DLA MIŁOSNIKÓW ŁYŻEW!

25.01.2018

09:32

Joanna

82Łyżwiarstwo to coraz bardziej popularny sport zimowy. Wyjście na lodowisko nie wymaga planowania, czy wielkich wydatków, a przynosi niesamowicie dużo radości. Spróbować swoich sił na lodowej tafli można niemalże w każdej wolnej chwili.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

„POLOWANIE Z OBIEKTYWEM” – KREATYWNIE W KOLNIE

25.01.2018

09:01

Joanna

82Rozpoczęła się zimowa przerwa międzysemestralna. To czas, w którym młodzież odpoczywa od szkoły i „ładuje baterie” na kolejny semestr nauki. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom uczestników, kadra Hufca Pracy w Kolnie zorganizowała ferie tak, aby podopieczni jednostki wykorzystali je w atrakcyjny i kreatywny sposób.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
1...5678910...11

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

Logo_aktywni-1

--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WOJSKOWE KOMISJE UZUPEŁNIEŃ

WKU Lomza 300x300      WKU Białystok     wkusuwalki

ŁOMŻA                                     BIAŁYSTOK                                    SUWAŁKI

-------

LOGO_kurier_poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007