Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Pozioma 4, 15-558 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

SUWAŁKI: WYJAZDOWE WARSZTATY SOCJOTERAPEUTYCZNE

31.05.2017

11:29

Joanna

82We współczesnej szkole lawinowo narastają problemy, do jakich przeciętny nauczyciel czy wychowawca jeszcze do niedawna nie był przygotowywany. Natomiast panoszącej się przemocy i zaburzeniom zachowania uczniów należy już teraz profesjonalnie przeciwdziałać. Jednym z takich sposobów są zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym, które mogą być realizowane nie tylko w wyspecjalizowanych świetlicach, ale także na terenie szkoły.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WASILKÓW: A JA LUBIĘ CZEKOLADĘ!

31.05.2017

09:52

Joanna

8230 maja uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie obchodzili dzień pod nazwą „A ja lubię czekoladę”. Wydarzenie rozpoczęło się bardzo interesującą prezentacją multimedialną, z której młodzież dowiedziała się ciekawych informacji na temat słodkiego przysmaku.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁOMŻA: RAZEM RAŹNIEJ

31.05.2017

09:37

Tadeusz

razem razniej 2_8025 maja 2017 roku miało miejsce ważne wydarzenie, mające na celu rozpoczęcie współpracy Hufca Pracy w Łomży z Domem Pomocy Społecznej. W spotkaniu uczestniczyli Dyrektor DPS Krzysztof Jankowski oraz Komendant Hufca Jolanta Karwowska. Podczas Drzwi Otwartych placówki Dyrektor zapoznał Komendant Hufca z działalnością i funkcjonowaniem placówki.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

SUWAŁKI: „BĘDĘ ZAWODOWCEM”

31.05.2017

09:02

Tadeusz

bede zawodowcem 1_80Aby pomóc młodym ludziom w wyborze trafnej drogi zawodowej Hufiec Pracy w Suwałkach od 23.02.2017 r. do 30.05.2017 r. realizował program autorski pt. „Będę zawodowcem”. Program był skierowany do gimnazjalistów, którzy od 1 września 2017 r. rozpoczną przygotowanie zawodowe w suwalskich zakładach pracy jako młodociani pracownicy. Ewaluacja programu wykazała potrzebę organizacji tego typu zajęć, gdyż cieszyły się one dużym zainteresowaniem wychowanków.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

INDYWIDUALNE PORADY ZAWODOWE W KOLNEŃSKIM MCK

30.05.2017

12:12

Tadeusz

radzimy indywidualnie_80W Młodzieżowym Centrum Kariery w Kolnie doradca zawodowy regularnie prowadzi porady indywidualne, które mają na celu pomóc w rozwiązaniu problemu zawodowego związanego np. z wyborem zawodu. Doradca zawodowy MCK podczas spotkań z osobami bezrobotnymi przede wszystkim wyjaśnia zasady sporządzania dokumentów aplikacyjnych, dostarcza informacji na temat rynku pracy oraz technik poszukiwania pracy.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WASILKÓW: ZAWODOWCY Z OŚRODKA SZKOLENIA I WYCHOWANIA

30.05.2017

11:35

Tadeusz

zawodowcy 2_250Młodociani pracownicy realizujący naukę zawodu kucharz i monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie nie tak dawno wrócili ze stażu zawodowego w Niemczech. „Monterzy” postanowili się wykazać w działaniu. Pomysł był taki, żeby pochwalić się swoimi umiejętnościami, a także zrobić coś pożytecznego dla innych. Postanowiono wyremontować część placówki Ruchu Abstynenckiego „Progu Nadziei”, a konkretnie świetlicę dla dzieci.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁOMŻA: DZIEŃ MATKI

30.05.2017

09:34

Tadeusz

dzien matki_80W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. W tym dniu, matki są zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami.  Dlatego też, aby uczcić to Świeto, wychowawczyni Hufca Pracy w Łomży Aniela Milewska przygotowała warsztaty, w których aktywny udział brali uczniowie klas I A ZSZ ZDZ i I B ZSZ ZDZ podkreślając znaczenie tak ważnego Święta Matki w życiu każdego człowieka

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: FESTYN RODZINNY

29.05.2017

14:57

Tadeusz

festyn rodzinny 4_80Hufiec Pracy w Białymstoku wziął udział w VII Festynie Rodzinnym, organizowanym w dniu 27 maja głównie przez Stowarzyszenie Rodzina na Plus w parafii pw. NMP Królowej Rodzin w Białymstoku. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Stoisko Hufca Pracy cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Poza działaniami rekrutacyjno-informacyjnymi na nowy rok szkolny, promowano szeroko inne działania jednostki.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
12345678...9

«wstecz | archiwum | wszystkie

  

 

--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK  
 

WKU

WKU Łomża      WKU Białystok     WKU Suwałki

-------

Kurier Poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007