Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Ciepła 40, 15-472 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

LogoUE_EFS_200

KOLNO: WARSZTATY PRZYGOTOWUJĄCE DO USAMODZIELNIENIA SIĘ

27.03.2018

14:39

Tadeusz

warsztaty usamodzielnienie_80W Młodzieżowym Centrum Kariery w Kolnie w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zakończyły się warsztaty przygotowujące do usamodzielnienia się uczestników. Zajęcia miały na celu nabycie przez uczestników praktycznych umiejętności oraz wiedzy niezbędnych do rozpoczęcia życia na własny rachunek.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WYSOKIE MAZOWIECKIE: ZAINTERESOWANIA W CURRICULUM VITAE – O CZYM WARTO WIEDZIEĆ

27.03.2018

13:51

Tadeusz

zainteresowania w CV_80Pośrednik pracy w Młodzieżowym Centrum Kariery wraz z młodzieżą gimnazjalną podjął próbę skonstruowania życiorysu zawodowego, ze szczególnym zwróceniem uwagi na obręb w zakresie zainteresowań. Pamiętajmy, że nasze CV otwiera nam drogę do rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego też musi wzbudzać ciekawość, a inteligentne i kreatywne uzupełnienie rubryki z zainteresowaniami będzie znakomitą zachętą dla przyszłego pracodawcy.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: WYSOKA JAKOŚĆ REALIZACJI ZAGRANICZNEGO STAŻU ZAWODOWEGO

27.03.2018

13:26

Tadeusz

wizyta monitorujaca 2_80W związku z pobytem we Frankfurcie nad Odrą kolejnej grupy stażystów, uczestników projektu „Młodzi stolarze, murarze i kucharze z Podlasia na zagranicznym stażu zawodowym”, koordynator projektu p. Elżbieta Andraka, przeprowadziła wizytę monitorującą przebieg stażu zawodowego. Wizyta koordynatora podczas stażu była elementem ewaluacji projektu pod względem zgodności z programem merytorycznym i organizacyjnym.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAMBRÓW: CZAS NA ZMIANY

27.03.2018

13:05

Tadeusz

czas na zmiany_80Prowadzenie „zdrowego stylu życia” to pojęcie niezwykle złożone i obejmujące wiele aspektów życia. Dbałość o zdrowie to między innymi zasady higieny osobistej, dbałość o wygląd zewnętrzny, dbałość o czystość, życie wolne od nałogów. Ważną rolę spełnia tu także zdrowe żywienie. Programy „Czas na zmiany” oraz  „ABC o uzależnieniach” pogłębiają wiedzę młodzieży na temat zdrowego stylu życia.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WASILKÓW: WSPIERAMY SCHRONISKO „CIAPEK” W HAJNÓWCE

27.03.2018

12:29

Tadeusz

dla Ciapka 5_80W dniu 23.03.2018 r., młodzież realizująca praktyczną i teoretyczną naukę zawodu w Hajnówce odwiedziła Schronisko dla bezdomnych psów „Ciapek”, mieszczące się przy ul. Słowackiego w Hajnówce. Uczestnicy zapoznali się wcześniej z potrzebami Schroniska, zebrali zabawki, ręczniki i karmę dla psów.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAMBRÓW: SZKOŁA ALTRUIZMU – BEZINTERESOWNIE CHROŃMY LUDZKIE ZDROWIE I ŻYCIE

27.03.2018

12:15

Tadeusz

oddajemy krew 3_80Młodzież z Hufca Pracy w Zambrowie włączyła się w akcję zbiórki krwi zorganizowanej w dniu 22 marca przez Bursę Szkolną Nr 1 w Zambrowie. W akcji brało udział czterech uczniów, którzy bardzo chętnie włączyli się w inicjatywę ratującą ludzkie życie. Dzięki jednodniowej akcji w naszym mieście udało się zebrać ponad 16 litrów tego cennego surowca.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W RAMACH PROJEKTU „OD SZKOLENIA DO ZATRUDNIENIA – EFS”

27.03.2018

12:01

Tadeusz

OSDZ j angielski_80Uczestnicy projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku biorą udział w kursie języka angielskiego. Kurs prowadzony jest metodą bezpośrednią. Podczas zajęć młodzież ma okazję poszerzyć zasób posiadanego słownictwa, jak również poznać nowe struktury leksykalne i gramatyczne.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

REKRUTACJA DO PROJEKTU „GINĄCE ZAWODY” W ZAMBROWIE

23.03.2018

11:04

Joanna

82Coraz więcej zawodów rzemieślniczych trafia na listę „zawodów ginących”. Znikają z rynku wypierane przez tańszą, masową produkcję, a co za tym idzie - wkracza „bylejakość”. Dzisiaj kupuje się często, zamiast dobrze. Dlatego też 22 marca 2018 r. pośrednik pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery po raz kolejny przeprowadził nabór młodzieży chętnej do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

W KALENDARZU WIOSNA – OSiW NA LODOWISKU

23.03.2018

10:30

Joanna

82Skończyła się już kalendarzowa zima i dla uczczenia przyjścia wiosny, 22 marca 2018 r., młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie wyjechała na lodowisko miejskie w Białymstoku. Podczas  kontaktu z lodem młodzi ludzie czuli się trochę nieswojo, ponieważ było to ich pierwsze w tym roku wyjście na lodowisko.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
123456789...10

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

Logo_aktywni-1

--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WOJSKOWE KOMISJE UZUPEŁNIEŃ

WKU Lomza 300x300      WKU Białystok     wkusuwalki

ŁOMŻA                                     BIAŁYSTOK                                    SUWAŁKI

-------

LOGO_kurier_poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007