Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Ciepła 40, 15-472 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

LogoUE_EFS_200

KONKURS BHP Z ELEMENTAMI PRAWA PRACY W SUWAŁKACH

10.04.2018

08:53

Joanna

80Konkurs „Sprawny w zawodzie - bezpieczny w pracy" cieszy się popularnością wśród uczestników OHP - młodocianych pracowników. Dla młodzieży kończącej w tym roku szkolnym przygotowanie zawodowe jest to ważny sprawdzian jakości i efektywności, gotowości do wykonywania danej profesji. W wyniku rywalizacji młodzi ludzie mieli także okazję porównania swojej zawodowej sprawności w gronie rówieśników.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: CZYTAMY DZIECIOM ZE SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO

10.04.2018

08:03

Joanna

825 kwietnia 2018 r. cztery uczestniczki Hufca Pracy w Białymstoku odwiedziły Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku. Pod jego opieką znajdują się dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną. Uczestniczki Hufca Pracy, uczące się w drugiej klasie ZSZ Nr 5 w Białymstoku, wyszły z inicjatywą zorganizowania wspólnej zabawy z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA W KOLNEŃSKIM HUFCU PRACY

09.04.2018

13:02

Joanna

826 kwietnia br. młodzież z klubu wolontariatu „Dar serca”, pod opieką wychowawcy, zorganizowała spotkanie dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kolnie pt. „Zdrowy styl życia”. Na spotkaniu wykonano prace plastyczne pt. „Odżywiam się zdrowo”. Uczestnicy WTZ otrzymali karty pracy – piramidy zdrowego odżywiania i kartki z produktami, które następnie dopasowywali i przyklejali do piramid.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KOLNO: LOKALNY KONKURS „SPRAWNY W ZAWODZIE KUCHARZ 2018”

06.04.2018

11:58

Joanna

82Uczestnicy ostatnich klas zasadniczych szkół zawodowych, kształcący się w zawodzie kucharz, mieli okazję spróbowania swoich sił w lokalnym konkursie „Sprawny w zawodzie kucharz 2018”. Konkurs rozpoczął się sprawdzianem teoretycznym, który odbył się 27 marca br. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu, składającego się z 30 pytań. 5 kwietnia br. odbyła się część praktyczna.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

„SPRAWNY W ZAWODZIE – KUCHARZ” W ŁOMŻY

06.04.2018

11:26

Joanna

825 kwietnia 2018 r. w Hufcu Pracy w Łomży odbył się lokalny konkurs „Sprawny w zawodzie – kucharz”. Przedsięwzięcie przeprowadzono w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym, a wzięło w nim udział troje przyszłych kucharzy.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAMBRÓW: WSZYSTKO O SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI

05.04.2018

14:00

Joanna

82„Wszystko o skutecznej komunikacji” - to temat zajęć, które 4 kwietnia br. przeprowadził doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Zambrowie z młodzieżą ponadgimnazjalną w Zespole Szkół w Ciechanowcu. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy młodzieży z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej, uświadomienie, iż prawidłowe porozumiewanie się jest podstawą dobrych kontaktów międzyludzkich.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAMBRÓW: SPOTKANIE Z DORADCAMI

05.04.2018

13:20

Joanna

824 kwietnia br. uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie, uczniowie klasy I BS i II ZSZ z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, wzięli udział w zajęciach z doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery z Zambrowa. W czasie spotkania młodzi ludzie określili swoje predyspozycje zawodowe i rodzaj osobowości. Z rozmów z młodzieżą wynika, że zajęcia z doradcą były prowadzone w atrakcyjny sposób i przydatne pod względem przekazywanych informacji.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

GAZETKA PAPIESKA W KOLNIE

04.04.2018

14:35

Joanna

822 kwietnia br. przypadła trzynasta rocznica śmierci Jana Pawła II. To szczególny dzień dla wielu z nas. Uczestnicy Hufca Pracy w Kolnie zadecydowali, że kwietniową gazetkę chcieliby poświecić właśnie upamiętnieniu osoby tego wybitnego Polaka. Karol Wojtyła, czyli Jan Paweł II, został patronem Ochotniczych Hufców Pracy w 11 października 2011. Jesteśmy dumni, że mamy takiego patrona.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KOLNO: POSZUKIWANIE WIOSNY Z OBIEKTYWEM

29.03.2018

14:55

Joanna

80Niedawno przywitaliśmy kalendarzową wiosnę. Dlatego też 28 br. marca uczestnicy Hufca Pracy w Kolnie, należący do koła fotograficznego, wybrali się z wychowawcą na wiosenny plener. Uczennice miały za zadanie sfotografować pierwsze oznaki wiosny. Pogoda tego dnia była słoneczna i pomogła w realizacji zamierzonego planu.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
123456789...10

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

Logo_aktywni-1

--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WOJSKOWE KOMISJE UZUPEŁNIEŃ

WKU Lomza 300x300      WKU Białystok     wkusuwalki

ŁOMŻA                                     BIAŁYSTOK                                    SUWAŁKI

-------

LOGO_kurier_poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007