Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Pozioma 4, 15-558 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

BIEG PO ZDROWIE W BIAŁYMSTOKU

08.06.2017

09:25

Joanna

826 czerwca na boisku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku odbył się bieg po zdrowie. Inicjatorami wydarzenia byli uczestnicy Hufca Pracy w Białymstoku: Patryk Tchorewski i Damian Domański, którzy rozpoczęli bieg i zachęcili uczniów szkoły do aktywności.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WASILKÓW: ZAGRANICZNY STAŻ MURARZY ZAKOŃCZONY

07.06.2017

14:29

Tadeusz

staz murarzy zakonczony 2_80W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie w dniu 6 czerwca odbyło się zakończenie zagranicznego stażu zawodowego murarzy pn. „Europejski staż młodych kucharzy i murarzy szansą na rozwój zawodowy” realizowanego w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁOMŻA: WYCIECZKA DO ZAKŁADU KARNEGO W CZERWONYM BORZE

06.06.2017

14:57

Tadeusz

w Czerwonym Borze 2_80Uczestnicy Hufca Pracy z Łomży w dniu 5 czerwca odbyli wycieczkę do Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. W wyjeździe uczestniczyło 50 uczniów z klas II i III ZSZ przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego. Podczas wizyty uczniowie zostali zapoznani z działalnością i zadaniami Służby Więziennej, charakterem oraz specyfiką pracy m.in. funkcjonariusza, wychowawcy, kapelana.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

NOWE WŁADZE CECHU W AUGUSTOWIE

06.06.2017

13:52

Joanna

82Hufiec Pracy w Augustowie od swojego powstania, czyli od października 1993 roku, współpracuje z augustowskim rzemiosłem w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników młodocianych w celu przygotowania zawodowego. 5 maja br. odbyło się walne zgromadzenie członków Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Augustowie.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁOMŻA: SPOTKANIE Z KADRĄ MCK

06.06.2017

13:05

Tadeusz

narada kadry Centrum_80W łomżyńskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w dniu 5 czerwca br. odbyła się narada pośredników pracy i doradców zawodowych Młodzieżowych Centrów Kariery z Grajewa, Kolna, Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego. W naradzie udział wzięli dyrektor CEiPM i specjalista ds. programów. Tematem narady była analiza działalności poszczególnych MCK w zakresie realizacji planów zadaniowych w okresie styczeń – maj i perspektywa ich pomyślnej realizacji w pierwszym półroczu br.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁAPY: ZAKOŃCZYŁ SIĘ KURS „KASJER-SPRZEDAWCA”

06.06.2017

12:20

Tadeusz

kasjer - kurs_80W Młodzieżowym Centrum Kariery w Łapach zakończył się bezpłatny kurs zawodowy: „Kasjer-sprzedawca” organizowany w  ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy. Uczestnicy podczas kursu poznali: etapy procesu sprzedaży, elementy komunikacji interpersonalnej między sprzedającym a klientem, zabezpieczenia na banknotach, podstawy marketingu, komputerowe prowadzenie sprzedaży, fakturowanie oraz obsługę kas fiskalnych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: PODLASKI PIKNIK ZAWODOWY

06.06.2017

10:28

Tadeusz

piknik podlaski 4_80Doradcy zawodowi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Białymstoku uczestniczyli w dniu 3 czerwca w „Podlaskim Pikniku Zawodowym”, zorganizowanym w ramach XV Podlaskich Dni Rodziny przez Samorząd Województwa Podlaskiego, warszawską Fundację „Program Pierwsza Praca” oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku. Impreza odbyła się w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KOLNO: NOC BIBLIOTEK

06.06.2017

10:09

Tadeusz

noc bibliotek 3_803 czerwca br. w Kolnie odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”. Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Kolnie w tym roku zaprosiła historyka literatury, krytyka, eseistę i tłumacza – Waldemara Smaszcza. Na koniec uczestnicy Hufca Pracy w Kolnie dali dużą dawkę śmiechu, grając skecz „Poczta” kabaretu Neonówka.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

HP ZAMBRÓW: APEL POŚWIĘCONY PATRONOWI SZKOŁY

06.06.2017

09:46

Joanna

82Od 30 maja do 6 czerwca w szkole SWEiRP w Zambrowie obchodzony był „Tydzień Korczakowski”, poświęcony pamięci patrona szkoły - Janusza Korczaka, jego ideom, które stały się mottem podejmowanych przez niego działań. Termin uroczystości nie był przypadkowy i przypadł w czasie Międzynarodowego Dnia Dziecka, gdyż Korczak był prekursorem pełnego szacunku stosunku do najmłodszych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
12345678...9

«wstecz | archiwum | wszystkie

  

 

--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK  
 

WKU

WKU Łomża      WKU Białystok     WKU Suwałki

-------

Kurier Poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007