Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Ciepła 40, 15-472 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

MCK OHP dla szkoły Punkty Pośrednictwa Pracy

ZIMOWA AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI W WASILKOWIE

09.02.2018

14:32

Joanna

82Przez pięć dni ferii zimowych Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie gościł młodzież z gmin Szumowo i Stawiski na wypoczynku łączącym praktyczne poznanie zawodów rzemieślniczych z działaniami prewencyjnymi podlaskich służb mundurowych. Dzięki bogatej części rekreacyjnej uczniowie mogli także efektywnie odpocząć od trudów nauki na półmetku roku szkolnego.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŚWIĘTO PĄCZKA W WASILKOWIE

09.02.2018

13:25

Joanna

82Jak tradycja głosi - tłusty czwartek jest ostatnim czwartkiem przed Wielkim Postem, który rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. W tym dniu dozwolone jest objadanie się, najczęściej pączkami. Istnieje przesąd, który mówi, iż ten kto nie zje w tłusty czwartek choćby jednego pączka, nie będzie miał szczęścia i powodzenia w życiu.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

SUKCES WARSZTATÓW GASTRONOMICZNYCH W OSiW OHP W WASILKOWIE

09.02.2018

10:31

Joanna

82Warsztaty gastronomiczne w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie od dawna słynął z przygotowywania pysznego jedzenia. Dzięki zaangażowaniu pań instruktorek i kucharek młodzież poszukuje nowych rozwiązań kulinarnych, nowych i ciekawych smaków, podnosi też walory estetyczne przygotowywanych dań oraz doskonali stare receptury sprawdzonych polskich potraw.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WALENTYNKI W HUFCU PRACY W GRAJEWIE

09.02.2018

09:37

Joanna

82Uczestnicy Hufca Pracy w Grajewie z niecierpliwością oczekują dnia zakochanych – 14 lutego. Obchody tego święta trafiły do Polski wraz z kultem świętego Walentego z Bawarii i Tyrolu. Popularność zyskały dopiero w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: INDYWIDUALNE POŚREDNICTWO PRACY W RAMACH PROJEKTU „OD SZKOLENIA DO ZATRUDNIENIA – EFS”

08.02.2018

11:33

Joanna

82W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku trwają indywidualne spotkania pośrednika pracy z uczestnikami projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KOLNO: INTERNET CZY MOŻE BYĆ DLA MNIE ZAGROŻENIEM?

08.02.2018

09:09

Joanna

826 lutego rozpoczęły się zajęcia realizowane w ramach programu „Zagrożenia i niebezpieczeństwa współczesnego świata”. Nowoczesne technologie pełnią ważną rolę w funkcjonowaniu społecznym i bardzo ułatwiają życie. Jednocześnie postęp technologiczny zastawia na młodych ludzi wiele pułapek.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAJĘCIA Z KOSMETYKI I WIZAŻU W WASILKOWIE

08.02.2018

08:48

Joanna

827 lutego 2018 r. w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie odbyły się kolejne zajęcia z kosmetyki i wizażu. Szczególnie dziewczęta wykazały zainteresowanie udoskonaleniem swego wizerunku i chętnie wzięły udział w zajęciach. Przed zajęciami odbyła się dyskusja na temat równowagi pomiędzy urodą, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

„PASJE” NATURA I PODRÓŻE – WYSTAWA W KOLNIE

07.02.2018

15:23

Joanna

82„Pasje” Natura i podróże - to hasło tegorocznej wystawy Sylwestra Nicewicza zorganizowanej przez Powiatową Bibliotekę Pedagogiczną w Kolnie. Autor prac związany jest z kulturą gminy i powiatu kolneńskiego. Jest twórcą wspomnień sybirackich, archiwistą, reporterem, kronikarzem i laureatem konkursów fotograficznych i filmowych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WASILKÓW: MURARZE I KUCHARZE PRZED WYJAZDEM NA EUROPEJSKI STAŻ

07.02.2018

09:38

Joanna

82W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie trwają przygotowania młodzieży do wyjazdu za granicę w ramach projektu „Europejski staż młodych kucharzy i murarzy szansą na rozwój zawodowy”, realizowanego ze środków PO WER na zasadach programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
123456789...11

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

Logo_aktywni-1

--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WOJSKOWE KOMISJE UZUPEŁNIEŃ

WKU Lomza 300x300      WKU Białystok     wkusuwalki

ŁOMŻA                                     BIAŁYSTOK                                    SUWAŁKI

-------

LOGO_kurier_poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007