Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Ciepła 40, 15-472 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

SUWAŁKI: PROJEKT ORGANIZOWANY PRZEZ BIAŁOSTOCKĄ FUNDACJĘ KSZTAŁCENIA KADR

04.12.2017

13:47

Joanna

82Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr przystąpiła do realizacji projektu unijnego, którego celem głównym jest upowszechnianie kształcenia zawodowego w woj. podlaskim wśród 145 szkół gimnazjalnych i 60 szkół kształcenia zawodowego. Jedną z nich jest Niepubliczne Gimnazjum nr 2 w Suwałkach.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: ŚWIETNA ZABAWA W PARKU TRAMPOLIN JUMPER

04.12.2017

13:23

Joanna

8230 listopada br. piętnastoosobowa grupa uczestników Hufca Pracy w Białymstoku w ramach wyróżnienia za aktywność i zaangażowanie w życie jednostki, wzięła udział w imprezie sportowo – rekreacyjnej w Parku Trampolin Jumper. Młodzież pod czujnym okiem profesjonalnego trenera miała możliwość spróbowania swoich sił w konkurencjach i wyzwaniach z wykorzystaniem trampolin, air track’a, basenu z gąbkami i ścianki wspinaczkowej.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KURS „ELEMENTY CARVINGU” DLA UCZESTNIKÓW HUFCA PRACY W AUGUSTOWIE

04.12.2017

12:23

Joanna

82Pod koniec listopada 2017 roku w augustowskim hufcu zorganizowano dla młodzieży kurs „Elementy carvingu”. Cieszył się on dużym zainteresowaniem ze względu na możliwość opanowania sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach, której efekty robią duże wrażenie praktycznie na każdym, kto je widzi.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WARSZTATY Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W MCK W BIELSKU PODLASKIM

04.12.2017

11:19

Joanna

82W ostatnim tygodniu listopada 2017 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Bielsku Podlaskim odbyła się kolejna edycja pięciodniowych warsztatów zawodowych, mających na celu promocję postaw przedsiębiorczych oraz kształcenia zawodowego wśród młodzieży. Tym razem zajęcia adresowane były do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, dla których założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej może stać się początkiem kariery.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: ANDRZEJKI W RYTMIE DISCO

04.12.2017

10:07

Joanna

82Wieloletnią tradycją już jest, iż pod koniec listopada młodzież z jednostek opiekuńczo-wychowawczych Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy spotyka się na turnieju wokalnym. Tak było też w tym roku. 28 listopada w ramach wojewódzkiego etapu konkursu Andrzejkowe Karaoke w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie, 15 uczestników wyśpiewywało największe hity disco polo.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ANDRZEJKI W SZKOLE SPECJALNEJ W AUGUSTOWIE

04.12.2017

10:00

Joanna

82W augustowskim hufcu prężnie działa Rada Młodzieży i Klub Aktywnych. 30 listopada 2017 r. młodzi ludzie zorganizowali wspaniałą zabawę andrzejkową dzieciom i młodzieży w Szkole Specjalnej w Augustowie. Wspólnie z nauczycielami z tej szkoły, wychowawcami z Hufca Pracy w Augustowie, młodzież w tym dniu zamieniła się w wolontariuszy niosących szczerą pomoc i dar serca we wspólnej zabawie z osobami niepełnosprawnymi.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

UŚMIECHNIĘTY TYDZIEŃ W HP BIAŁYSTOK

04.12.2017

09:20

Joanna

82Od 23 do 30 listopada 2017 r. aktywna młodzież z Hufca Pracy w Białymstoku zorganizowała „Uśmiechnięty tydzień”. Akcja miała na celu propagowanie pozytywnych postaw wobec drugiej osoby, uświadomienie młodzieży wartości „uśmiechu” i dobrego uczynku. Inicjatywę rozpoczęto od wykonania plakatów reklamujących akcję, które rozwieszone zostały w hufcu oraz szkole.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

LIGA PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ W KOLNIE

04.12.2017

09:19

Joanna

82Piłka nożna halowa to bardzo popularna dyscyplina sportowa wśród kolneńskiej młodzieży. Wiele turniejów organizowanych pod patronatem Burmistrza miasta, lokalnych szkół czy też Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu przyciąga wielu młodych uczestników. Młodzież z kolneńskiego Hufca Pracy trzyma bardzo dobry poziom i zajmuje wysokie miejsca w turniejach sportowych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KOLNO: PORADNICTWO ZAWODOWE Z BENEFICJENTAMI PROJEKTU

30.11.2017

12:48

Joanna

82W Młodzieżowym Centrum Kariery w Kolnie kończą się spotkania indywidualne z beneficjentami projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem rozmowy doradczej jest udzielenie pomocy i wsparcia osobie, która znalazła się w trudnej sytuacji zawodowej.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
12345678...12

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WKU Łomża      WKU Białystok     WKU Suwałki

-------

Kurier Poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007