Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Pozioma 4, 15-558 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

SEMINARIUM W ŁOMŻY

29.07.2017

10:16

Joanna

8228 lipca pracownicy łomżyńskiego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Bożena Brzeziak – pośrednik pracy MBP i dyrektor CEiPM – Henryk Krajewski, uczestniczyli w seminarium „Zagrożenia powodujące wypadki przy pracy i choroby zawodowe oraz sposoby zapobiegania tym zjawiskom”, zorganizowanym w ramach programu prewencji wypadkowej realizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁAPY: ZAKOŃCZYŁ SIĘ KURS „PRACOWNIK PIZZERII”

29.07.2017

09:58

Joanna

82Młodzieżowe Centrum Kariery w Łapach zorganizowało bezpłatny kurs zawodowy „Pracownik pizzerii”, który przeprowadzono w dniach 3 lipca – 27 lipca br. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” i było adresowane do młodzieży w wieku 18 – 24 lata, nieuczącej się, niepracującej i nieposiadającej wyższego wykształcenia.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIELSK PODLASKI: DOKUMENTY APLIKACYJNE BEZ TAJEMNIC

28.07.2017

11:26

Joanna

82Dokumenty aplikacyjne to element, który w dużej mierze decyduje o przyjęciu lub odrzuceniu kandydata do pracy. Dlatego też muszą być one sporządzone w taki sposób, aby zachęcić potencjalnego pracodawcę do zaproszenia ich autora na rozmowę kwalifikacyjną.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

AUGUSTÓW: PRZYGOTOWANIE DO WEJŚCIA NA RYNEK PRACY - IPD

28.07.2017

10:48

Joanna

82Jednym z największych sprawdzianów wiedzy i postawy przedsiębiorczej młodych ludzi, a jednocześnie ich największym problemem, jest wejście na rynek pracy. Zatrudnienie pozwala nie tylko na zaspokojeniu potrzeb finansowych, jest też elementem życia człowieka, bez którego nie realizuje się on w pełni.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BEZPIECZNE LATO W KOLNIE

28.07.2017

09:21

Joanna

82W Hufcu Pracy w Kolnie trwa realizacja programu edukacyjno – profilaktycznego „Bezpieczne lato w Kolnie”. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie młodzieży, która pozostała na okres letni w swoich miejscowościach, wykorzystanie czasu wolnego w sposób pożyteczny, atrakcyjny i bezpieczny.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

AUGUSTÓW: GDZIE I JAK SZUKAĆ PRACY?

27.07.2017

11:46

Joanna

82Wakacje to dla jednych czas relaksu, a dla innych czas pracy. Coraz częściej młodzi ludzie szukają zatrudnienia w okresie letnim. W Młodzieżowym Centrum Kariery w Augustowie odbyły się zajęcia pt. „Gdzie i jak szukać pracy?”, podczas których uczestnicy dowiedzieli się, gdzie szukać pracy na lokalnym rynku, ile można zarobić i na co uważać podpisując umowę.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH W BIAŁYMSTOKU

26.07.2017

15:28

Joanna

82Kiedy pada deszcz, a dzieci się nudzą, najlepsze na zabicie czasu są gry planszowe. 25 i 26 lipca, w ramach wakacyjnych spotkań w Hufcu Pracy w Białymstoku, odbyły się dni gier planszowych. Uczestnicy przystąpili do rywalizacji o tytuł mistrza.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KOLNO: PORADNICTWO W RAMACH „AKCJI LATO”

26.07.2017

15:12

Joanna

82W Młodzieżowym Centrum Kariery w Kolnie, w ramach „Akcji Lato”, przeprowadzane są indywidualne porady zawodowe, które mają na celu pomóc w rozwiązaniu sytuacji problemowych dotyczących wyboru lub zmiany zawodu, uzupełnienia kwalifikacji, podjęcia decyzji o kierunku kształcenia, planowania rozwoju zawodowego czy wyboru miejsca pracy.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WAKACJE W ŁOMŻY

26.07.2017

10:49

Joanna

82W trakcie „Wakacyjnego wypoczynku z Hufcem Pracy w Łomży” zajęcia ruchowe cieszą się dużą popularnością i właśnie z tego powodu postanowiliśmy je powtórzyć. W siedzibie naszej jednostki odbyło się kolejne spotkanie, podczas którego młodzież grała w gry na X-Boxie.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
1234...5

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WKU Łomża      WKU Białystok     WKU Suwałki

-------

Kurier Poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007