Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Ciepła 40, 15-472 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

BIAŁYSTOK: KONFERENCJA „BLIŻEJ FUNDUSZY EUROPEJSKICH” Z UDZIAŁEM OHP

06.12.2017

13:49

Joanna

825 grudnia w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyło się trzecie regionalne spotkanie z cyklu „Bliżej Funduszy Europejskich" poświęcone projektom realizowanym w województwie podlaskim współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego. Organizatorem konferencji było Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KARTKI BOŻONARODZENIOWE W HP GRAJEWO

06.12.2017

12:19

Joanna

82Z początkiem grudnia rozpoczyna się czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W ich przeżywaniu najważniejszy jest aspekt duchowy, jednak na przestrzeni wieków pojawiło się wiele tradycji i zwyczajów, które podkreślają wyjątkową atmosferę świąt.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

MAGICZNY CZAS – WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W KOLNIE

06.12.2017

11:54

Joanna

82W dniach 29 listopada – 1 grudnia Hufiec Pracy w Kolnie zorganizował warsztaty o tematyce bożonarodzeniowej. W zajęciach brała udział młodzież z klas I, II i III szkoły zawodowej. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem tworzyli świąteczne ozdoby np. choinki z makaronu, bombki zdobione tasiemkami i cekinami, choinki z płatków kosmetycznych czy szyszek.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE Z UCZESTNIKAMI HP W BIAŁYMSTOKU

06.12.2017

11:12

Joanna

82Narastający problem zagrożeń, na jakie narażona jest współczesna młodzież skłonił kadrę Hufca Pracy w Białymstoku do włączenia się w działania profilaktyczne propagowane przez Fundację „Przyjaciel z sercem” oraz Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

HAJNÓWKA: PÓŁMETEK PROJEKTOWYCH ZAJĘĆ Z DORADZTWA ZAWODOWEGO

05.12.2017

10:22

Joanna

82W Młodzieżowym Centrum Kariery w Hajnówce trwa realizacja projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS”. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Doradca zawodowy z białostockiego MCIZ realizuje cykl czterdziestogodzinnych spotkań grupowych z 10 uczestnikami projektu.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WASILKÓW: KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

05.12.2017

09:52

Joanna

82Młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie na zajęciach koła plastycznego zaprojektowała i wykonała kartki bożonarodzeniowe. Spotkanie odbyło się w pracowni plastycznej. W trakcie przygotowywania materiałów potrzebnych do wykonania prac oraz projektowania wzorów młodzież opowiadała o swoich tradycjach rodzinnych związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAMBRÓW: SPOTKANIE EURES GO-FURTHER

05.12.2017

09:00

Joanna

821 grudnia br. w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie odbyło się ostanie w tym roku spotkanie w ramach realizacji projektu EURES GO-FURTHER. Przedsięwzięcie to jest inicjatywą pięciu doradców EURES z Wojewódzkich Komend Ochotniczych Hufców Pracy, którzy postanowili wyjść naprzeciw pytaniom młodych ludzi.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KOLNO: ROK JOSEPHA CONRADA KORZENIOWSKIEGO

05.12.2017

08:30

Joanna

82Sięganie po literaturę jest bardzo ważne dla młodego pokolenia. Pamiętając o 160. rocznicy urodzin wielkiego pisarza Teodora Josepha Conrada Korzeniowskiego, młodzież klasy I Branżowej Szkoły I Stopnia w Kolnie przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Łomży wraz z wychowawcami, uczestniczyła w zajęciach czytelniczych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kolnie.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

SUWAŁKI: NOWE UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWE

04.12.2017

14:17

Joanna

82Współczesny rynek pracy wymaga od pracobiorców oprócz stosownego wykształcenia, odpowiednich i fachowych umiejętności. Kształcenie ustawiczne oraz gotowość do podejmowania wyzwań zwiększa szansę na otrzymanie satysfakcjonującej pracy. 30 listopada br. w Publicznym Gimnazjum prowadzonym przez Terenowy Oddział Stowarzyszenia OHP w Suwałkach odbyło się wręczenie zaświadczeń ukończenia kursu „Obsługa kas fiskalnych”.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
1234567...12

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WKU Łomża      WKU Białystok     WKU Suwałki

-------

Kurier Poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007