Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Pozioma 4, 15-558 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

KOLNO: MECZ TOLERANCJI POD HASŁEM „FOOTBALL PEOPLE – PIŁKA DLA KAŻDEGO”

09.10.2017

15:06

Joanna

825 i 6 października 2017 r. w Kolnie miała miejsce impreza zorganizowana przy współpracy z siecią Fare, promująca równość w piłce nożnej „FOOTBALL PEOPLE – PIŁKA DLA KAŻDEGO”. Pierwszego dnia uczestnicy Hufca Pracy w Kolnie wraz z młodzieżą z  Warsztatów Terapii Zajęciowej integrowali się w różnego typu grach i zabawach ruchowych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

HP ŁOMŻA: SPOTKANIE Z „ANIOŁAMI” I EDUKACJA NA FORTACH W PIĄTNICY

09.10.2017

13:57

Joanna

82W ramach programu integracyjno – adaptacyjnego „Zgrana paczka, to – MY”, realizowanego w Jedwabnem, uczniowie klasy I Branżowej Szkoły I Stopnia, młodzież z Jedwabnego oraz wyróżnieni uczestnicy z klasy II ZSZ wybrali się wycieczkę integracyjną po Łomży i Piątnicy. Młodym ludziom towarzyszyli August Morozowicz – wychowawca w Hufcu Pracy oraz pani Mirosława Chojnowska wychowawca klasy.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

„ŚLADAMI LEGIONÓW POLSKICH” – ROZSRZYGNIĘCIE KONKURSU W HP W GRAJEWIE

09.10.2017

11:55

Joanna

826 października 2017 r. w Hufcu Pracy w Grajewie został rozstrzygnięty etap podstawowy II Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Śladami Legionów Polskich”. Ideą tego przedsięwzięcia jest propagowanie i pogłębianie wiedzy historycznej o Polsce, jej bohaterach i dziedzictwie kulturowym oraz kształtowanie postaw patriotycznych, poczucia świadomości i tożsamości narodowej.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

SPOTKANIE Z DORADCĄ EURES W MCK W BIELSKU PODLASKIM

06.10.2017

14:45

Joanna

82W ramach realizacji projektu EURES GO-FURTHER, 5 października br. w Młodzieżowym Centrum Kariery w Bielsku Podlaskim, odbyło się spotykanie doradcy EURES z Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku z młodzieżą zainteresowaną wyjazdem do pracy za granicą.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

GRAJEWSKA MŁODZIEŻ PLANUJE SWOJĄ KARIERĘ Z DORADCĄ ZAWODOWYM

06.10.2017

09:33

Joanna

82Początek jesieni to czas intensywnej pracy doradcy zawodowego grajewskiego Młodzieżowego Centrum Kariery, w związku z rozpoczętym cyklem spotkań z uczniami trzecich klas gimnazjum i tegorocznymi maturzystami. Młodzież podczas pierwszych zajęć poznała czynniki determinujące wybór dalszej ścieżki kształcenia, swoje mocne i słabe strony oraz najbardziej przychylne im środowiska pracy.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŚLADAMI LEGIONÓW POLSKICH W ZAMBROWIE

06.10.2017

08:23

Joanna

823 października Hufiec Pracy w Zambrowie zorganizował spotkanie z członkami Stowarzyszenia Historycznego im. 71. Pułku Piechoty, pod hasłem „Ślady Legionów Polskich w Zambrowie”. Spotkanie przybliżyło wydarzenia związane z dziejami Legionów Polskich 1914-1918, wkładu Józefa Piłsudskiego w odzyskanie niepodległości i kształtowanie się wolnego państwa polskiego.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WASILKÓW: ZDROWO PRZEZ ŻYCIE

05.10.2017

14:37

Joanna

82W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie realizowany jest program „Zdrowo przez życie”. Jego celem jest szeroko pojęta profilaktyka chorób związanych z nieprawidłowym odżywianiem wśród młodzieży poprzez kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych i promowanie aktywności fizycznej, jako alternatywnej formy spędzania czasu wolnego.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WASILKÓW: INTEGRACJA UCZESTNIKÓW POPRZEZ KINO

05.10.2017

11:39

Joanna

82Integracja uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie jest jednym z ważnych zadań realizowanych przez Ośrodek. 3 października młodzież OSiW wybrała się na seans filmowy do kina Helios w Galerii Jurowieckiej.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WYSOKIE MAZOWIECKIE: ANALIZA WŁASNEJ OSOBOWOŚCI

05.10.2017

10:32

Joanna

82Na początku października w Młodzieżowym Centrum Kariery w Wysokiem Mazowieckiem miało miejsce spotkanie doradcy zawodowego z młodzieżą uczącą się. Tematem poruszanym na zajęciach była analiza własnej osobowości w aspekcie planowania dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
12345678...9

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WKU Łomża      WKU Białystok     WKU Suwałki

-------

Kurier Poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007