Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Pozioma 4, 15-558 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

WYSOKIE MAZOWIECKIE: WARSZTAT PRACY I RYNEK EDUKACYJNY

07.08.2017

15:06

Tadeusz

warsztat pracy_80Dnia 7 sierpnia br. W Młodzieżowym Centrum Kariery w Wysokiem Mazowieckiem  w ramach Ogólnopolskiej akcji „Lato z OHP” odbyły się zajęcia skierowane do młodzieży poszukującej pracy oraz bezrobotnej przeprowadzone przez pośrednika pracy. Głównym celem zajęć było m.in. poszerzenie wiedzy na temat rynku pracy oraz źródeł informacji istotny do realizacji celów zawodowych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁAPY: DOKUMENTY APLIKACYJNE MOJĄ WIZYTÓWKĄ

07.08.2017

14:48

Tadeusz

aplikacja wizytowka 1_804 sierpnia br. doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Łapach przeprowadził warsztaty skierowane do młodzieży ponadgimnazjalnej. Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiej Akcji Lato OHP. Głównym jego celem było przyswojenie zasad i nabycie umiejętności konstruowania różnych form życiorysu zawodowego oraz listu motywacyjnego, podstawowych dokumentów, którymi posługujemy się poszukując pracy.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

GRAJEWO: ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA GŁUCHONIEMYCH

04.08.2017

15:14

Joanna

823 sierpnia br. w grajewskim hufcu odbyły się zajęcia z udziałem głuchoniemych uczestniczek świetlicy naszej jednostki. Działalność plastyczno – konstrukcyjna cieszy się wielkim zainteresowaniem u dzieci. Twórcza praca jest dla nich wspaniałą zabawą, daje radość i zadowolenie.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

SUWAŁKI: STAŻE ZAWODOWE W RAMACH PROJEKTU AKCJA AKTYWIZACJA - EFS

03.08.2017

14:59

Joanna

82Z końcem lipca br. część uczestników projektu „Akcja aktywizacja - EFS”, realizowanego w CEiPM w Suwałkach, ukończyło trzymiesięczne staże w zawodzie barista kelner z modułem kasy fiskalnej, carvingu, obsługi klienta.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

GODZINA „W” 2017 W KOLNIE

03.08.2017

11:29

Joanna

82W dniu 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w godzinę "W" o 17:00, pracownicy Hufca Pracy w Kolnie wzięli udział w uroczystości przy Grobie Nieznanego Żołnierza. W tym czasie zawyły syreny na znak pamięci o Powstaniu Warszawskim, które wybuchło 1 sierpnia 1944 roku i było największą akcją zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WYSOKIE MAZOWIECKIE: ASERTYWNOŚĆ

03.08.2017

09:12

Joanna

80W sierpniu doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery w Wysokiem Mazowieckiem zorganizował spotkanie z lokalną młodzieżą, którego tematem przewodnim była asertywność. Celem zajęć było przedstawienie podstawowych wiadomości na temat zachowań asertywnych, nauka rozpoznawania i nazywania swoich zachowań, uświadomienie działania tzw. „nacisku grupowego” oraz uczenie się mówienia „nie”.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

HP BIAŁYSTOK: NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

02.08.2017

11:45

Joanna

82To już półmetek wakacji w Hufcu Pracy w Białymstoku. Tym razem dzieci ze środowiska lokalnego wzięły udział w świetlicowych obchodach Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KOLNO: WAKACJE W OHP

02.08.2017

11:13

Joanna

82Wakacje to dla dzieci i młodzieży okres relaksu, wypoczynku, zdobywania nowych przyjaźni i doświadczeń. Ważne, aby ten okres uczniowie wspominali z radością po powrocie do szkoły. Dzieci i młodzież spędzająca wakacje w swoich domach i poza miejscem zamieszkania jest narażona na szereg zagrożeń oraz niebezpieczeństw w czasie odpoczynku.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

MŁODZIEŻ Z BIELSKA PODLASKIEGO ODKRYWA SWOJE PREDYSPOZYCJE ZAWODOWE

02.08.2017

10:10

Joanna

82We współczesnym świecie coraz rzadziej możliwe jest wykonywanie jednej i tej samej pracy przez całe życie. Prognozuje się, że młodzi ludzie rozpoczynający obecnie karierę zawodową zmieniają pracę w swoim życiu zawodowym kilkanaście razy, natomiast zawód przynajmniej kilkakrotnie.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
1234...5

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WKU Łomża      WKU Białystok     WKU Suwałki

-------

Kurier Poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007