Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Ciepła 40, 15-472 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

KONKURS KARTEK BOŻENARODZENIOWYCH W SUWAŁKACH

08.12.2017

11:38

Joanna

826 grudnia 2017 r. w suwalskim hufcu został rozstrzygnięty konkurs na własnoręcznie wykonaną kartkę bożonarodzeniową. Celem przedsięwzięcia było zachęcenie młodzieży do osobistego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia poprzez zaprojektowanie i wykonanie kartki nawiązującej tematycznie do mistyki Narodzenia Pańskiego, rozwijanie wyobraźni twórczej oraz prezentacja talentów plastycznych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

08.12.2017

10:14

Joanna

82W Hufcu Pracy w Białymstoku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. Celem przedsięwzięcia było zachęcenie młodzieży do osobistego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia poprzez zaprojektowanie i wykonanie kartki nawiązującej tematycznie do mistyki Narodzenia Pańskiego, rozwijanie wyobraźni plastycznej uczestników oraz stworzenie im możliwości udziału w plastycznej konfrontacji z rówieśnikami.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

PIEROGI W RÓŻNYCH ODSŁONACH W WASILKOWIE

08.12.2017

09:29

Joanna

826 grudnia br. młodociani pracownicy kształcący się w zawodzie kucharz w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie, wzięli udział w I etapie Ogólnopolskiego Turnieju Kucharskiego „Pierogi w różnych odsłonach”. Konkurs organizowany jest przez Wielkopolską izbę Rzemieślniczą, Cech Cukierników i Piekarzy oraz Cech Rzeźników, Wędliniarzy i Kucharzy we współpracy z Zespołem Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

HP ZAMBRÓW: NAUKA PROFESJONALNEGO MAKIJAŻU

08.12.2017

08:42

Joanna

82Od 28 listopada do 12 grudnia br. uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie uczęszczają na kurs „Podstawy wizażu” zorganizowany przez ROSZM Białystok. Zajęcia teoretyczne i ćwiczeniowe prowadzone są na terenie Akademii Wizażu Make Up ART w Zambrowie przez panią Jolantę Kołdys.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

HP GRAJEWO: KOCHANE ŻYCIE, JAK CIĘ NIE ZMARNOWAĆ?

07.12.2017

15:29

Joanna

82Współczesne czasy niosą ze sobą szereg zagrożeń czyhających na młodzież wkraczającą w dorosłe życie. Coraz szybciej rozwijająca się cywilizacja, technika i komunikacja dają duże możliwości rozwoju, a jednocześnie stwarzają wiele pokus, którym uleganie może mieć katastrofalne skutki w przyszłości.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WYSOKIE MAZOWIECKIE: AUTOPREZENTACJA W PRACY

07.12.2017

14:10

Joanna

824 grudnia br. w Młodzieżowym Centrum Kariery w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się zajęcia skierowane do młodzieży poszukującej zatrudnienia oraz bezrobotnej przeprowadzone przez pośrednika pracy. Tematem spotkania była autoprezentacja, czyli świadomy proces kierowania wrażeniem, jakie wywieramy na innych.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

INDYWIDUALNE I GRUPOWE ZAJĘCIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM W ŁOMŻY

07.12.2017

13:22

Joanna

82W ramach realizowanego w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowane są indywidualne i grupowe zajęcia z doradcami zawodowymi dla młodzieży w wieku 18-24 lata.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WASILKÓW: 99. ROCZNICA UZYSKANIA PRAW WYBORCZYCH PRZEZ KOBIETY W POLSCE

07.12.2017

09:50

Joanna

82Prawo wyborcze dla kobiet oznacza, że pełnoletnie obywatelki danego kraju mają co najmniej możliwość oddawania głosu w wyborach, natomiast w szerszym znaczeniu, że mają te same prawa wyborcze, co mężczyźni. Walka o prawa wyborcze dla kobiet rozpoczęła się już w XVIII wieku, początkowo prowadzona była przez sufrażystki.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

HP ŁOMŻA: IDĄ ŚWIĘTA

07.12.2017

08:55

Joanna

82Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia ZDZ i SWEiRP im. Staszica w Łomży wykonali kartki bożonarodzeniowe. Zajęcia plastyczne poprzedzono rozmową i wymianą doświadczeń młodzieży o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
123456...12

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WKU Łomża      WKU Białystok     WKU Suwałki

-------

Kurier Poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007