Podlaska Woj. Komenda OHP

Podlaska WK
ul. Ciepła 40, 15-472 Białystok
tel./fax: 85 651 61 87
e-mail:
 podlaska@ohp.pl

BIPNadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

MCK OHP dla szkoły Punkty Pośrednictwa Pracy

KOLNO: ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z POŚREDNIKIEM PRACY

21.02.2018

11:58

Tadeusz

OSDZ z doradca 2_80W Młodzieżowym Centrum Kariery w Kolnie w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbywają się indywidualne spotkania z pośrednikiem pracy Panią Anną Łomotowską. Celem spotkań jest udzielenie pomocy uczestnikom przedsięwzięcia w uzyskaniu stażu/zatrudnienia zgodnego z kwalifikacjami, preferencjami oraz umiejętnościami.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

UCZESTNICY ZAMBROWSKIEGO HUFCA NA NARTACH

21.02.2018

10:09

Joanna

8220 lutego Hufiec Pracy w Zambrowie wraz ze szkołą SWEiRP zorganizowały dla młodzieży wyjazd na stok narciarski w Rybnie. Umiejętności jazdy na nartach większości były słabe, a część osób nigdy wcześniej nie miała nart na nogach. Grupa mogła liczyć na wparcie instruktora, który umiejętnie pokazywał, jak fantastycznie można bawić się jeżdżąc na nartach.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁAPY: JĘZYK ANGIELSKI W PRAKTYCE

20.02.2018

09:43

Tadeusz

angielski w lapach 2_80W Młodzieżowym Centrum Kariery w Łapach, w dniu 16 lutego br., odbyło się szkolenie „Język angielski w praktyce”, zorganizowane w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Adresatami szkolenia były osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo i nieuczące się w wieku od 18 do 24 lat. Przedsięwzięcie miało na celu zwiększenie aktywności zawodowej i społecznej młodzieży.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

SPOTKANIE W ZSZ W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ

20.02.2018

09:21

Tadeusz

spotkanie w zsz_80W Zespole Szkół Zawodowych im. Generała Sulika w Dąbrowie Białostockiej, w dniu 15 lutego 2018 r., odbyło się posiedzenie zespołu ds. powołania klasy zawodowej w nowym roku szkolnym. W spotkaniu uczestniczyli: Dyrektor Zespołu Szkół, nauczyciele, instruktor praktycznej nauki zawodu oraz wychowawca Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie sprawujący nadzór nad grupą zamiejscową Ośrodka w Dąbrowie Białostockiej.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ŁOMŻA: PO POLSKU O SPORCIE

19.02.2018

10:57

Tadeusz

po polsku o sporcie_80Uczestnicy Hufca Pracy w Łomży, uczniowie klasy I A Branżowej Szkoły I stopnia ZDZ w Łomży, w dniu 16.02.2018 r.,  wzięli udział w konkursie ortograficznym, pisząc dyktando na temat mistrzostw Europy w piłce nożnej. Dyktando było nie tyle sprawdzianem umiejętności poprawnego pisania, ale przede wszystkim dobrą intelektualną zabawą i rozrywką.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: STOLARZE UCZĄ SIĘ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

19.02.2018

09:16

Joanna

82W Hufcu Pracy w Białymstoku realizowany jest projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”  w ramach projektu „Młodzi stolarze, murarze i kucharze z Podlasia na zagranicznym stażu” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIAŁYSTOK: POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY

19.02.2018

08:56

Joanna

8215 lutego 2018 r. dwóch uczestników Hufca Pracy w Białymstoku z klasy II wzięło udział w regionalnym etapie konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy w Białymstoku. Celem przedsięwzięcia była popularyzacja wiedzy z zakresu podstawowych przepisów  prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WALENTYNKOWO I URODZINOWO W WASILKOWIE

16.02.2018

10:58

Joanna

82Od wielu lat dzień św. Walentego wpisany jest w kalendarium ważnych uroczystości w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie. To szczególny czas, dający możliwość okazania serdeczności, przyjaźni oraz miłości. Każdego roku uczestnicy OSiW pieczołowicie przygotowują się do tego dnia wykonując kartki walentynkowe, przygotowując drobne upominki oraz uruchamiając pocztę walentynkową.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KONKURS INFORMATYCZNY W ZAMBROWIE

12.02.2018

10:21

Joanna

829 lutego 2018 r. uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie zaprezentowali swoje prace przygotowane na wojewódzki konkurs wiedzy informatycznej młodzieży OHP. Przedsięwzięcie miało na celu zmotywowanie młodzieży do rozwijania zainteresowań multimedialno-informatycznych oraz pobudzenie aktywności poznawczej młodzieży uzdolnionej w dziedzinach IT.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
1...89101112...13

«wstecz | archiwum | wszystkie


--------

Logo_aktywni-1

--------

ECAMECAMZielona Linia

Obrona Terytorialna

---------

Grundtvig hands on help    Hands on help    EURODESK 

WKU

WOJSKOWE KOMISJE UZUPEŁNIEŃ

WKU Lomza 300x300      WKU Białystok     wkusuwalki

ŁOMŻA                                     BIAŁYSTOK                                    SUWAŁKI

-------

LOGO_kurier_poranny

Wszelkie prawa zastrzeżone Podlaska Wojewódzka Komenda OHP 2007